PRAWO ZEMSTY

Clyde Shelton (Gerard Butler) jest odpowiedzialnym i kochającym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane i zgwałcone podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy zostają zatrzymani, sprawę otrzymuje głodny sukcesu prokurator z Filadelfii, Nick Rice (Jamie Foxx).

Nick proponuje jednemu z włamywaczy złagodzenie wyroku w zamian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Mija dziesięć lat. Człowiek, który uniknął kary za morderstwo zostaje znaleziony martwy, i do winy bez wahania daje się Clyde Shelton.

Po czym bez ogródek uprzedza Nicka: lub tenże naprawi brak w trybie sprawiedliwości, przez który ucierpiała jego rodzina lub kluczowe osoby związane z tamtym procesem zginą. Niebawem Shelton zaczyna wykonywać swoje groźby, aranżując zza krat więzienia serię wyjątkowo szatańskich zabójstw, których nie odda się przewidzieć ani powstrzymać. Na Filadelfię pada strach, kiedy znane osoby, jedna po drugiej giną z polecenia Sheltona, a władze są bezradne wobec jego stałych poczynań. Kolejnym ofiarom zapobiec może tylko Nick, a w tym celu będzie musiał przechytrzyć błyskotliwego socjopatę w złym pojedynku umysłów, w jakim nawet najdrobniejszy błąd oznacza śmierć. Zdając sobie sprawę, iż na muszce Sheltona znalazła się właśnie jego inna rodzina, Nick zaczyna rozpaczliwy wyścig z okresem, stając do wyprawy ze bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem, który zawsze zwraca się brać go o krok.

Popularne wyszukiwanie: Prawo zemsty cda Prawo zemsty online Prawo zemsty cały film lektor pl youtube Prawo zemsty caly film Prawo zemsty cały film Prawo zemsty lektor pl Prawo zemsty online pl Prawo zemsty lektor Prawo zemsty youtube Prawo zemsty za darmo Prawo zemsty cały film pl lektor Prawo zemsty cały film lektor

F. Gary Gray

Kurt Wimmer
27 listopada 2009 (Polska) 23 września 2009 (świat)

$126 690 726

1 nominacja
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

1
Podziel się swoją opinią

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krytyk Filmowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Sprawdź inne portale filmowe z nowościami zarejestruj się za darmo:

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

Polecamy portal z filmami za darmo cinemateka wejdż i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Daj ocene (5 / 1)