Last Minute

Last minute – Matka Tomka, wygrywając wycieczkę do Egiptu, zabiera całą rodzinę ze sobą. Na miejscu dochodzi do wielu niefortunnych zdarzeń.

Występują: Wojciech Mecwaldowski, Klaudia Halejcio, Aldona Jankowska, Olaf Marchwicki, Otar Saralidze, Anna Szarek, Bartłomiej Świderski, Mirosław Brożek

Film pokazuje szczęśliwą rodzinkę, która wygrała wymarzone wakacje w Egipcie. Miała to być dla nich przygoda życia. Jak zwykle pasmo nieszczęść i przypadkowych zdarzeń powoduje, że znajdują się oni w tarapatach. Najpierw na lotnisku w Egipcie gubią bagaże.

Następnie dostają zły pokój w hotelu, a kuchnia w nim nie daje jedzenia. Do tego Tomek (Wojciech Mecwaldowski) spotyka w hotelowym lobby licealną miłość z jej facetem. Gorzej wakacje się nie mogły zacząć. Ale to nie koniec.

Okazuje się, że organizator wycieczki plajtuje, a konsulat nie pomaga. Pechowym wczasowiczom kończą się pieniądze. Całe wakacje zmieniają się w komedię pomyłek. Pomaga słowiańska fantazja Polaków. Skoro organizator i konsulat milczy to zamiast założyć ręce i koczować na lotnisku nasi bohaterowie starają się zarobić na bilety powrotne.

Film jest bardzo fajną propozycją na odprężający wieczór. Pomyłki, przypadkowe sytuacje i dobra gra aktorska umilą nam 82 minuty seansu.

Popularne wyszukiwanie: Last Minute cda Last Minute online Last Minute cały film lektor pl youtube Last Minute caly film Last Minute cały film Last Minute lektor pl Last Minute online pl Last Minute lektor Last Minute youtube Last Minute za darmo Last Minute cały film pl lektor Last Minute cały film lektor
Patryk Vega
Patryk Vega, Paweł Bielecki
22 lutego 2013 (Polska) 22 lutego 2013 (świat)
4 nagrody i 6 nominacji
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Podziel się swoją opinią

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Sprawdź inne portale filmowe z nowościami zarejestruj się za darmo:

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

Polecamy portal z filmami za darmo cinemateka wejdż i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Daj ocene (5 / 2)