Gotowi na wszystko. Exterminator

Gotowi na wszystko. Exterminator

Kolejna polska romantyczna komedia, która pozwoli utwierdzić w przekonaniu ogólną rzeszę Polaków, że wszystkie rodzime produkcje to te same historie opowiedziane trochę inaczej. Kolejna polska romantyczna komedia, która pozwoli utwierdzić w przekonaniu ogólną rzeszę Polaków, że wszystkie rodzime produkcje to te same historie opowiedziane trochę inaczej. Oczywiście wyprodukowano szereg filmów, które przeczą temu stereotypowi, jednak przeciętny Polak, wystawiający sobie opinię o rodzinnej kinematografii, na podstawie powszechnie dostępnych produkcji, taki wniosek wyciągnie.

Mam nadzieję, że uzna film Gotowi na wszystko. Exterminator za przeciętny, ponieważ na taką ocenę zasługuje. Po krótce film opowiada historię przyjaciół, którzy porzucili wspólne granie w zespole muzycznym, o tytułowej nazwie, ze względu na osobiste nieporozumienia.

Mieszkając w małe miejscowości, bez większych perspektyw, spotykają się po kilku latach na pogrzebie kolegi z rzeczonego zespołu, który zginął na wyjeździe zarobkowym za granicą. Moment śmierci kolegi i poczucie winy za jego los (gdyby zespół istniał, kolega nie musiałby wyjeżdżać) niejako powodują ponowny powrót myśli do wspólnego grania.

Zespół ponownie się odradza, zmieniając jednak kierunek muzyczny na bardziej populistyczny- ku niezadowoleniu członków zespołu. Film porusza kilka innych wątków, oczywiście miłosny, który kończy się bardzo przewidywalnie, szpitala psychiatrycznego i zaburzeń psychicznych, co mam wrażenie nie do końca reżyserowi wyszło, połączenie ambitnych planów z wiejskimi realiami i wiele innych. Film z pewnością miał być w zamyśle zabawny, jak na komedię przystało, i kilka razy faktycznie można się zaśmiać, jednak nie więcej.

Aktorstwem przekonuje chyba tylko Dorota Kolak, która bez względu na podejmowaną rolę wypada genialnie i autentycznie. Pomimo naprawdę ciekawych nazwisk, filmu nie należy uznać za udany, zwłaszcza zakończenia, które również było do przewidzenia. Większość aktorów powiela schematy z innych produkcji i powtarzają po prostu znane postaci w nowym otoczeniu i innej historii. Film wzbogacony jest wieloma utworami z polskiej sceny muzycznej, więc oprócz oglądania można po prostu posłuchać muzyki.

Popularne wyszukiwanie: Gotowi na wszystko. Exterminator cda Gotowi na wszystko. Exterminator online Gotowi na wszystko. Exterminator cały film lektor pl youtube Gotowi na wszystko. Exterminator caly film Gotowi na wszystko. Exterminator cały film Gotowi na wszystko. Exterminator lektor pl Gotowi na wszystko. Exterminator online pl Gotowi na wszystko. Exterminator lektor Gotowi na wszystko. Exterminator youtube Gotowi na wszystko. Exterminator za darmo Gotowi na wszystko. Exterminator cały film pl lektor Gotowi na wszystko. Exterminator cały film lektor
Michał Rogalski
Przemysław Jurek, Michał Rogalski
5 stycznia 2018 (Polska) 18 grudnia 2017 (świat)
2 nominacje
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Podziel się swoją opinią

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Twoja ocena
8/10

Propozycja dla Ciebie na dziś: Jeśli potrzebujesz szybko pożyczki ratalnej i to całkowicie za darmo to wejdź koniecznie na platformę  Pożyczki Długoterminowe online i dokonaj wnioskowania i rejestracji.

Masz jakieś nie potrzebne rzeczy lub płyty z filmami czy grami a może jakiś sprzęt? Sprzedaj swoje nie potrzebne rzeczy wejdź na lombard online i zamień przedmioty nie potrzebne na gotówkę .

Sprawdź inne portale filmowe z nowościami zarejestruj się za darmo:

Telewizja bez zobowiązań player.pl:

zarejestruj sie

Filmy online za darmo online najnowsze nowości zobacz portal Chili zarejestruj się za darmo:

zarejestruj sie

Polecamy portal z filmami za darmo cinemateka wejdż i zarejestruj się online i oglądaj filmy online:

zarejestruj sie

 

wygraj netfix
wygraj netfix

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Kategorie

Weekly Tutorial

Wpisz i wyszukaj

Polecane filmy

Ciekawostki i rozmaitości
Daj ocene (5 / 2)